عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » برگزاری جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان علی آبادکتول

به ریاست فرماندار برگزار گردید؛

برگزاری جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان علی آبادکتول

برگزاری جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان علی آبادکتول

جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان علی آبادکتول به ریاست هدایتی کتولی فرماندار و با حضور کوهستانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی، بخشداران مرکزی و کمالان و اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ در ابتدای این جلسه مهندس سوخته سرایی دبیر جلسه دستورکار جلسه را قرائت و پروژههای دستگاههای اجرائی به صورت جزء به جزء با دقت مورد بررسی قرار گرفت.
سپس هدایتی کتولی فرماندار افزود؛ ایجاد هماهنگی دستگاه های اجرایی شهرستان در تصویب پروژه های پیشنهادی با مدیران استانی ضرورت دارد.
وی ادامه داد؛ با توجه به اعتبار و تخصیص صورت گرفته، یکی از شاخصهای ارزیابی مدیران مبحث جذب اعتبار توسط مدیر دستگاه است.
فرماندار افزود؛ کلیه مدیران دستگاهها نسبت به اطلاعات ریز پروژه ها از طریق استان و دریافت موافقتنامه مربوطه اقدام نموده و نظارت بر روند اجرای پروژهها را در دستورکار قرار دهند.
وی خاطرنشان کرد؛ امیدواریم با تعامل و همکاری تمامی مدیران بتوانیم به شکلی مطلوب به مردم عزیز شهرستان خدمت کرده وشاهد پیشرفت چشمگیر در شهرستان باشیم.
رئیس شورای برنامه ریزی خاطرنشان کرد؛ علی رغم وجود کمبود منابع اعتباری شاهد اجرای پروژههای متعددی هستیم که نشانگر تلاش مسئولین شهرستان بوده و توسعه همه جانبه به عنوان اولویت اصلی مدیران دستگاههای اجرایی مدنظر بوده است.
وی افزود؛ ازجمله موارد و اقدامات مهم و ضروری دستگاههای اجرائی به غیر از جذب منابع مالی استانی تلاش در جهت جذب منابع اعتباری ملی (وزارتخانه ای)است و بخش عمده ای از مشکلات شهرستان از این محل قابل حل خواهد بود.
فرماندار در خاتمه گفت؛ توجه به شعار سال به عنوان سال "رونق تولید" ضمن جذب کامل اعتبارات گذشته با استفاده از ظرفیت و پتانسیل شهرستان اقدامات موثری در جهت کاهش کاستی ها و نواقص موجود باید انجام پذیرد.

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

آرشیو

<    «  خرداد 1398  »    >
شیدسچپج
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

پیوندها

آمار

آمار بازدید
بازدید امروز: 304
بازدید دیروز: 345
بازدید ماه:7849
بازدید سال:35606
بازدید کل:1301447