فرمانداری علی آباد کتول
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > تغییر نگاه در برنامه ریزی در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی ضروریست.
صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار ویژه > تغییر نگاه در برنامه ریزی در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی ضروریست.

تغییر نگاه در برنامه ریزی در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی ضروریست.


16 آبان 1398. نويسنده: علی آباد کتول

 تغییر نگاه در برنامه ریزی در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی ضروریست.

جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان علی آبادکتول به ریاست هدایتی کتولی فرماندار و با حضور حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد امام جمعه شهرستان علی آبادکتول، حجت الاسلام و المسلمین میرعرب امام جمعه شهر مزرعه کتول و اعضای شورا در راستای کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی براساس طرح تقسیم کار ملی و با دستورکار" بررسی آسیبهای اجتماعی در حوزه دانش آموزی" در محل فرمانداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ هدایتی کتولی فرماندار در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان علی آبادکتول افزود: گستردگی حوزه دانش آموزی در مدارس مختلف اهمیت بررسی آسیبهای اجتماعی را در آموزش و پرورش مضاعف می کند.
وی ادامه داد: رای رفع آسیب های اجتماعی در جامعه امروزی باید بپذیریم که می بایست نگاه مان را نسبت به آن تغییر دهیم.
هدایتی کتولی تصریح کرد: نتایج برنامه ریزی های انجام شده در کاهش آسیبهای اجتماعی در بلند مدت مشاهده می شود و در این برنامه ریزی باید تلاش در پایداری برنامه ها باشد.
وی گفت: کم رنگ شدن مباحث تربیتی و پرورشی در جامعه از دلایل اصلی افزایش آسیبهای اجتماعی است و مهمترین راهکار در رفع این نُقصان؛ مجهز نمودن جامعه به "ارزشها، باورها و اعتقادات دینی" است.
فرماندار افزود: کنترل آسیبهای اجتماعی از طریق فشار و استفاده از زور امکان پذیر نیست.
رئیس کارگروه ادامه داد: در برنامه ریزی های مختلف در حوزه کاهش آسیبهای اجتماعی نباید تاکید فقط به مباحث مالی و اقتصادی باشد بلکه باید به برنامه های آموزشی، فرهنگی، مذهبی و ... توجه ویژه نمود.
وی خاطرنشان کرد: دستگاههای مسئول؛ تقویت روحیه شادی و نشاط، شناخت و معرفی آسیب های اجتماعی جدید و نوظهور برای خانواده ها در دستور کار خود و برنامه ریزان فرهنگی قرار دهند.

 تغییر نگاه در برنامه ریزی در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی ضروریست.

 

 تغییر نگاه در برنامه ریزی در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی ضروریست.

 


بازگشت