عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » حضور دادستان و رئیس دادگستری در جلسه دهیاران بخش مرکزی شهرستان علی آبادکتول


حضور دادستان و رئیس دادگستری در جلسه دهیاران بخش مرکزی شهرستان علی آبادکتول

حضور دادستان و رئیس دادگستری در جلسه دهیاران بخش مرکزی شهرستان علی آبادکتول

جلسه ماهانه دهیاران بخش مرکزی شهرستان علی آبادکتول با حضور دادستان، رئیس دادگستری شهرستان و بخشدار مرکزی در محل دفتر بخشدار تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری علی آبادکتول در ابتدای جلسه محمدی دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان با تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر از جناب آقای ملک حسینی بخشدار مرکزی به جهت تمهید برگزاری این جلسه به بیان اهمیت جایگاه قانون در انتخابات و مقایسه انتخابات در کشورهای غربی و ایران پرداختند و افزودند:مطالعه این قوانین باعث می شود به ارزشمندی قانون انتخابات در ایران پی ببریم. ایشان در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده در مقابله با تغییر کاربری های غیرمجاز افزود: شهرستان علی آبادکتول به نوعی پیشتاز در مقابله با تغییر کاربری های غیر مجاز در کشور بوده است. ایشان در پایان خواستار ارائه گزارش از سوی دهیاران در مورد مسائل امنیتی، اجتماعی، اتباع خارجه و ... به دبیرخانه شورای پیشگیری از جرم دادگستری شهرستان شدند.

در ادامه اسپانلو رئیس محترم دادگستری شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به بیان سخنان مبسوطی از جایگاه دهیاران و شوراها در قانون پرداختند و افزودند: در قانون وظایف دهیار و شورا به نحوه مطلوب مشخص شده است که دهیاران و شوراها می توانند با اتکا به قانون جایگاه خود را در سطح جامعه ارتقاء دهند. ایشان در ادامه با برشمردن برخی از مواد قانون دهیاران از جمله همکاری با نیروی انتظامی، حفظ نظم عمومی، تلاش در راه ایجاد همبستگی در روستا، اعلان فرامین و قوانین دولتی و عمومی به اهالی روستا و... اشاره نمودند و افزودند: برنامه محوری باید سرلوحه کار دهیاران در تمام زمینه ها باشد.ایشان در ادامه با بیان اقدامات انجام شده در دستگاه متبوع خود اشاره نمودند و افزودند: دستگاه قضایی در اجرای قانون هیچ نفوذ و فشاری را نخواهد پذیرفت و در اجرای آن محکم و مصمم خواهد بود. ایشان در پایان با اشاره ساخت و سازهای غیرمجاز انجام شده در محدوده روستاها خواستار اعلام سریع آن در موعد و زمان اولیه اجرای کار شدند.

در ادامه جلسه ملک حسینی بخشدار محترم مرکزی ضمن تقدیر از حضور ارزشمند جناب آقای اسپانلو رئیس محترم دادگستری شهرستان و جناب آقای محمدی دادستان محترم در جلسه به بیان اهمیت گرامیداشت اعیاد شعبانیه و سالروز حماسه تاریخی سوم خرداد ماه و همچنین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) پرداختند و افزودند: فتح خرمشهر یک حادثه غرورآفرین الهی بود که امام راحل در این باره فرمودند" خرمشهر را خدا آزاد کرد". ایشان در ادامه با اشاره به تقارن مراسمات نیمه شعبان با سالگرد رحلت امام خمینی(ره) خواستار حفظ تعظیم شعائر گرامیداشت حضرت امام شدند.

وی در پایان به اقدامات انجام شده در مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح بخش اشاره و افزودند: در سطح روستاهای مستعد ساخت و ساز غیر مجاز بنر قانون منع کاربری های غیر مجاز چاپ و نصب شده است.

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :

آرشیو

<    «  مرداد 1401  »    >
شیدسچپج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

پیوندها

آمار

آمار بازدید
بازدید امروز: 125
بازدید دیروز: 139
بازدید ماه:4332
بازدید سال:31947
بازدید کل:1707453